Telefon
WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Bilimsel verileri iş disiplini içinde hayata geçiren kuruluşumuz; 2021 yılında Artvinli.Com katkıları ile kurulmuştur. Buna ek olarak 15 yıl önce başlamış olduğukuz Çoruh.Net İnternet Bilişim Teknolojilerini  2021 yılı itibari ile  Artvin Bilişim adı altında devam edecektir. Firmamız kuruluştan itibaren sürekli müşteri memnuniyetini merkeze alan idari yapısı ile çalışmaktadır.

Firmamız  web tasarım, sosyal medya uzmanları ve adwords uzmanlarının eklenmesi ile günden güne genişlemektedir.

Kurumsal yapımız ile sürekli olarak müşterilerini düşünen kuruluşumuz talepleri online ve yerinde dinlemektedir. Firmanız veya kuruluşunuz için talep edecek olduğunuz her türlü yazılım ve reklam çalışması için uzman personelimiz sizlerin ayaklarına kadar gelmektedir. Taleplerinizi yerinde dinleyerek en güncel veriler ile kısa zamanda kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Siz talebinizi biz ise çözümü size sunalım.

Vizyonumuz

Bilimsel veriler ışığında analizleri toparlayarak Ar-Ge birimimiz tarafından nokta atışlı kurumsal reklamcılık ve tanıtım yapmaktır. Sektörel bazlı derinlemesine tanıtım yapmak ve web tasarımlar hazırlayarak kullanıcı dostu ara yüz ile her misafirimizin kısa zamanda müşteri potansiyelini en az beşe katlama sözümüzü yerine getirmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamız merkezi tarafından hazırlanmış olan güncel reklamcılık anlayışları ile hitap ettiğiniz kitlenin karşınsa her ortamda çıkmanızı sağlıyoruz. Gereksiz reklam masraflarından uzaklaşarak maddi kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuz içinde saymış olduğumuz hedeflerimize ulaşmak için günün her saatinde personellerimiz çalışmaktadır.  Firmanıza yönelik kullanıcı kitlesine ulaşma başarısı ise yüzde 99 ile gerçekleşmektedir.

Kurumsal web tasarımlarınızın yapılmasında sadece size özel temalar ve size özel hazırlanmış olan eklentiler dışında ortak scriptler ile siteniz yapılmaktadır. Kodlama uzmanları, grafikerler ve bilgisayar programcıları tarafından hazırlanan siteniz eşsiz yapısı ile Google'de ilk sırada olmanızı sağlarken, sitenizde yer alacak olan hizmet veya ürünleriniz hakkında her detayı en şeffaf hali ile yansıtacaktır.

Binlerce mutlu misafirimiz arasında yer almak için sadece telefon ile güler yüzlü personelimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Gerisini Ar-Ge birimimiz sizin adınıza halledecektir.

Kalite

Artvin Bilişim olarak siz değerli müşterilerine en kaliteli yazılımlarla, en kaliteli destek ve çözümlerle hiç aksamadan hizmet vermeyi amaç edindik!

Güven

Tüm yazılımlarımız PHP PDO kaynak kodlu olarak yazılmaktadır, bunun yanı sıra 2005yılından bu yana kesintisiz hizmet veren firma olmamız ile güven sağlıyoruz!

Destek

Tüm yazılımlarda oluşan sorunlarda hatta daha ileri giderek sektörümüzde bulunan, her hangi bir projenizde sizlere en yakından destek veren firma ünvanını uzun yıllardır koruyoruz!

Zaman

Bizlere verdiğiniz iş her zaman tek işimiz bu anlayışımız ile sonuçlanana kadar pes etmeden çalışarak, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaç ediniyoruz! Bu sayede en hızlı hizmet veren firma olarak bu memnuniyetimizi kimselere vermiyoruz!